Březen 2016

23.3.2016 v 23:06

Další fotografie jsou dostupná na dole uvedeném odkazu.

BŘEZEN 2016
A máme tady březen a sním i loučení s našimi štěňátky. V prvním březnovém týdnu nám všechna odešla k novým „páníčkům“. DAISHA je trochu hledala, ale zvládla to dobře.
V březnu jako již tradičně je výstava Shiba klubu v Mladé Boleslavi. Tentokrát jsme se chtěli jen jet podívat, protože naši miláčci nebyli zrovna ve výstavní kondici – MIČI i AIMI línají, Daisha je po štěňátkách a tak jen naše veteránka Hiki je v dobré kondici. Ale pak jsme se dozvěděli, že na výstavě budou naše štěňata z předchozích vrhů a tak jsme nakonec MIČIHO, AIMI a HIKI přihlásili. Výstava pro nás dopadla podle očekávání – MIČI hodnocení výborné, AIMI také. HIKI se zachovala jako stará „dáma“ a vyhrála BOV a tímto hodnocením získala titul Český veterán šampion.
Ale naše štěňata se na výstavě „pochlapila“.
Ve třídě dorostu psů soutěžili CHACO a CHIKO a oba kluci si vedli výborně. CHIKO získal ocenění VN1 – velmi nadějný 1 a CHACO VN2 – velmi nadějný 2. Ve třídě mladých byl JUKO (psí kluk se spojení náš MIČI a fenka DARLING of Czechs country chovatelky Jany Halbršátové) nejlepší a získal ocenění V1 CAJC. V mezitřídě soutěžil ENZO a také vyhrál – ocenění V1, CAC.
Ve fenečkách soutěžila ISHIKO a byla ohodnocena N – nadějná.
Na svodu psů se představil náš MIČI, ENZO a černý AKIO bráška AIMI.
Ve třídě rodičů se předvedli HIKI s BANZAYEM se svými potomky AIMI a AKIEM.
MIČI a AIMI se svými kluky CHACEM, CHIKEM a ENZEM.
A MIČI ten zde měl „dětí“ nejvíce – CHACO, CHICO, JUKI, ENZO a fenečku ISHIKO od DAISHI, která jediná na výstavě scházela.
Takže výstava nakonec pro nás dopadla velmi dobře.
Všem našim štěňátkům moc a moc G R A T U L U J E M E k úspěchu a doufáme, že budou takto pokračovat úspěšně na výstavách i nadále.
Děkujeme všem za společné velmi pěkné představení jako rodina.

Fotografie z 22. Klubové výstavy konané dne 19.3.2016 v Mladé Boleslavi.
Velká gratulace všem našim štěňatům, která se této výstavy zúčastnila a byla na této výstavě velmi úspěšná.

Přístup k fotografiím – stáhnou chcete-li z
http://www.zonerama.com/Link/Album/1271272

Komentáře

Odpovědět