Napište, těšíme se na Vaše zkušenosti a názory.

14 x komentováno to “Návštěvní kniha”

 1. Darina a Chairo napsal:

  Dobrý den,
  máte moc pěkné stránečky a štěnátka ještě pěknější. Moc obdivuju jak Vaše šiby chodí na volno. Nám se to občas taky podaří! Přeji hodně štěstí do dalších výstav!

 2. Petra napsal:

  Dobrý večer, moc mě zaujali Vaše Shiby a chtěla bych se zeptat jestli plánujete další vrh štěňátek a kdy. Moc se mi toto plemeno líbí jak vzhledem, tak i povahou a uvažuji o jeho pořízení a ještě bych se chtěla zeptat na cenu štěňátka. Děkuji za odpověď Krásná

 3. Jana napsal:

  Dobrý den,
  v poslední době uvažuji vážně o pořízení psa a to právě nad shibou. Četla jsem mnoho o standartech v knihách, ale každý pes se může lišit. Proto bych se chtěla zeptat, jak jsou na tom psi z vaší chovné stanice, jak se chovají k malým dětem, co s ostatními zvířaty (vím, že záleží, jestli se s nimi pes dostane do styku v mladém věku, ale jenom přece , jestli mají předpoklad k malým dětem)
  Dále by mě zajímala cena,.
  Děkuji, přeji krásný den Janča

 4. Ksenija napsal:

  Дорогие наши Павел и Яна !!! Мы благодарны вам за то чудо которое вы подарили нам в 2009 году ,зовут её Аkina del monte de haya VICTORIA – “ Это потрясающе красивая собака с прекрасным характером !!!! Благодарим вас за вашу любовь и заботу к своим „деткам“ ,за радость которую вы дарите людям !!!!! Ксения и Айвар !!!

 5. Ksenija napsal:

  Dear Pavel and Jana! We thank you for the miracle that you gave us in 2009, her name is Akina del monte de haya VICTORIA – „This is a stunningly beautiful dog with excellent character!! Thank you for your love and care to his „dear children“, for the joy that you give to people!! Xenia and Aivar!

 6. Týnka napsal:

  Dobrý den,
  Chtěla bych se zeptat jestli se u vás dají sehnat štěňata Shibi jen s PP a nebo i bez PP Ráda bych v budoucnu pořídila sobě právě Shibu hodně jsem o nich četla a moc se mi líbí nejen vzhledově ale i povahově. Děkuji předem za odpověď.

 7. Martina napsal:

  Dobrý den,máte moc krásné stránky a ještě krásnější pejsky.A to že chodíte s pejsky na volno jen dokazuje,že jim věnujete spoustu času.Z vás by si někteří chovatelé měly vzít příklad.

 8. V. J. napsal:

  Dobré odpoledne,
  právě jsme se vrátili z procházky (jen 3 km), protože tady fouká dost silný vítr, ale jinak není zima. Rozjeli jsme velkou akci – socializaci štěňátka, které máme z vaší chovné stanice. Staráme se ještě o obecního psa Blacka (rotvajler) a náš Hači se má stát jeho novým kamarádem. K sobě je samozřejmě nepustíme, ale na vodítku jdou vedle sebe oba dva jak na výstavu. Jeden sleduje druhého a Hači má snahu být tak o půl metru napřed. Zatím jsme nepozorovali žádnou agresivitu, naopak vypadají jak dva kamarádi. Tak uvidíme, jak jim to dlouho vydrží!
  Četla jsem novinky na vašem webu. Potěšilo nás, že Hačiho sestřička je v Náchodě. Od nás do Náchoda je to 30 km. Jinak všecha štěňátka jsou nádherná, rostou jak z vody, pomalu bychom je nepoznali, když si vzpomenu na první návštěvu u vás. Máte moc pěkné skupinové fotky. My si tady lámeme hlavu, jak jste všechny psy tak naaranžovali, že tak skvěle pózují. My máme problém zachytit vteřinu, aby se Hači nevrtěl.
  Přes drátěný plot se Hači seznámil s druhou šibinkou v Solnici – fenkou Yoko. Yoko byla klidná a prohlížela si ho. Náš malý se sápal po plotě, snažil se hryzat pletivo a kňučel. Po výše popsaných aktivitách se většinou unaví tak, že padne tam, kde je a nastoupí ty kouzelné chvíle obdivu spícího štěňátka – tu na břiše, tu na zádech a vždy s kouzelným „šibáckým“ usměvem.
  Ovšem když Hačiho chytne „piraňí“ záchvat a trhá a trhá, říkám mu, že má v rodokmenu předka PRINCE, ale on že se zdaleka tak jako princ nechová.
  Jeden provinilý pohled maže všechny jeho lumpárny.
  Za něho vás všechny srdečně zdravíme a všem vašim krásným šibám a Mičimu posíláme pohlazení.

 9. Eliška napsal:

  Dobrý večer
  Naše rodina uvažuje o koupi štěňátka shiba inu.
  A chtěli by jsme se zeptat jestli opravdu budete mít v srpnu štěňátka.
  A jestli ano kolik by ty štěňátka stála ??
  Předem Děkuji za odpověď ;D

 10. Rajmonovi Tetín napsal:

  dobrý den štěňátka jsou moc krásná už se moc těšíme na našeho nového kamaráda 🙂

 11. Zoubkova Evzenie napsal:

  Moc se těšíme na malého Eichira,byt už je upraven,schody zabarikadovany,zábradlí na patře uzavřené,skviry pod kuchyňskou linkou ucpany 🙂 teď už se jen dočkat až prijede do svého nového domova 🙂 děkujeme Vám za ochotu a péči.
  Jirka a Evženie 🙂

 12. Lenka Týčová napsal:

  Máte moc pěkné stránky! Štěňátkům přeju hodné páníčky a celé vaší smečce hodně zdraví a síly! 🙂 Zdraví Banira (+ panička)

 13. Markéta a Anders napsal:

  Dobrý den, vřele doporučujeme budoucí štěnátka vychována v této skvělé rodině. Nám se poštěstilo navštívit manžele Charvátovy minulý víkend a ačkoliv nemáme v nejbližší době plány pořídit si malou šibinku, byli jsme nadšení nejen krásným a přítulným plemenem, ale též vyprávěním o Shiba Inu a celkově příjemně stráveným časem v domečku ve Vinařicích. Skutečně – jaký pán, takový pes. Kdokoliv má doma Charvátovic vymazlené štěnátko, musí mít skutečně poklad 🙂
  Markéta a Anders

 14. Zoubkova Evzenie napsal:

  Dobrý den,
  Tak z našeho malého Ichira je už velky,sebestredny,narcisticky ale i přítulný,milující a chapajici mladý shibak plný energie a zubů 😀 Ochutnal už snad všechno co šlo,včetně toho co by jít ani nemělo…třeba chodník 😀 Je to zábavný pes, s neskutečně dobrou povahou.Každý den se těšíme na tu spoušť emocí,kterou nám předvádí když přijdeme domu z práce.Je hodně hravý a neúnavně prosí o házení jakéhokoliv předmětů ná aportování a přetahování 🙂 Čímž padá mýtus o tom,že Shiby neaportuji 🙂 Je to naše malá zubata bestie. Děkujeme Vám strašně moc za to malé klubko štěstí a jsme strašně rádi, že jsme si shibu poridily právě u Vás.:) Přejeme hodně štěstí s nastávajícím vrhem a věříme,že zrovna Vy se o ne postarate vyborne jako o toho našeho malého bobka 🙂
  Evženie Zoubkova a Jirka Černý

Odpovědět