DUBEN – KVĚTEN

27.4.2019 v 10:24

DALŠÍ POKUS

DUBEN 2019

24.4.2019 v 15:35

Oživení stránek

POKUS O OŽIVENÍ

v 15:00

Ahoj všichni šhibáci

FOTO ŘÍJEN 2016

17.10.2016 v 15:03

Říjen 2016.

16.10.2016 v 20:51

A máme tu začátek října a naše štěňátka již papají sama i když jim maminy ještě dávají mlíčko. Chodí na “průzkum“ na zahradu a učí se, že se čůrá a kaká venku. Všechna dobře prospívají, začínají kousat – už mají zoubky a jsou to pěkné jehličky.
Dneska byl moc pěkný den a tak jsme udělali nějaké nové foto štěňátek.
Toto je odkaz na fotečky štěňátek Aiminky. Její pejsek ještě nemá svého nového páníčka, takže jestli by někdo o něho měl zájem – napište.

Fotografie je možné stáhnou překopírováním odkazů.
Štěňata AIMI
http://www.zonerama.com/Link/Album/2288190 –
http://www.zonerama.com/Link/Album/2288047 –

Štěňata DAISHA
http://www.zonerama.com/Link/Album/2288370

Září 2016 – čtvrtá část

28.9.2016 v 12:56

A teď to nejdůležitější.

Hurá vše se dobře podařilo – máme štěňátka.
Tak a máme tu podzim a s ním i naše nová štěňátka.
Aimince se narodila 13. 9. 2016 dvě štěňátka – holčička a kluk a

o dva dny později se narodilo Daishe pět štěňátek – tři kluci a dvě holčičky.

Tatínkem všech štěňátek je náš Michie.
Oba vrhy byly a jsou velmi vyrovnané. Štěňátka se mají čile k světu již začínají koukat a běhat po světě.
Skoro všechna štěňátka jsou již zadaná, ale ještě pro dva psí kluky hledáme nové páníčka.
Budete-li mít o štěňátka zájem – napište, co nejdříve.

FOTOGRAFIE KE STAŽENÍ
http://www.zonerama.com/Link/Album/2158953

Září 2016 – třetí část

v 12:45

Začátkem září jsme se zúčastnili Klubové výstavy v Řásné. Znovu jsme měli úspěšná naše štěňátka. Opět veliká gratulace a poděkování všem novým majitelům, kteří se Klubové výstavy zúčastnil. Ve třídě dorostu fenečka Joakimi získala ocenění Velmi nadějná 1, je to štěňátko z úspěšného spojení MICHIO – DAISHA, kteří mají opět štěňátka teď v září. A i ostatní štěňátka se předvedla opět velmi dobře. Ve třídě otevřené pejsek Hitch ve velmi velké konkurenci získal ocenění V3 (tento pejsek již získal na Mezinárodní výstavě ocenění V1, CAC, CACIB i BOB a má již také V1, CAC, titul Národní vítěz a BOB).
HIKI byla rozlínaná, ale i přesto ve třídě veteránů získala ocenění Výborná 2. Ani Michie nebyl zrovna ve výstavní kondici, ve třídě šampiónů získal ocenění Výborná 3.

Září 2016 – druhá část

v 12:31

V červenci začaly hárat naše obě fenečky – AIMI i DAISHA. A náš MICHIE se měl k „světu“ a obě nakryl.
Ze spojení:

MICHIO – AIMI
MICHIO (Grand šampion ČR, Inter-šampion, Šampion Polska, Šampion Slovenska a několikanásobný Klubový šampion Shiba Klubu)-
AIMI (Grand Šampion České republiky, Inter-šampion, Šampion Polska, Šampion Slovenska, vítězka Evropské soutěže ve Slovinsku ve třídě otevřené a čtvrtá na Světové výstavě v Paříži ve třídě otevřené) jsou již velmi úspěšná štěňátka na národních i mezinárodních výstavách.

MICHIO-DAISHA
MICHIO-DAISHA (Šampionka České republiky a vítězka několika Mezinárodních soutěží na Slovensku a v Polsku) mají také již úspěšné potomky. Poslední úspěšné štěňátko bylo na letošní Klubové výstavě v Řásné.

Září 2016

v 12:24

Omlouváme se za neaktuální www stránky – prostě náš počítač si řekl „dost“ a odešel do věčných lovišť. Dost dlouho trvalo, než jsme ho zprovoznili a ještě do toho byly prázdniny.
Takže teprve teď znovu „píšeme“.

V květnu 2016 jsme se zúčastnili Klubové výstavy Shiba Klubu ČR v Hradci Králové.
Veliká gratulace a poděkování všem novým majitelům, kteří se Klubové výstavy zúčastnili.
Co nás nejvíc potěšilo – úspěchy našich štěňátek. Všechny naše odchovy byly velmi úspěšné.

Ve třídě mladých JOBEN, manželů Burešových z Hradce Králové, jehož otcem je náš Michie, získal ocenění V1, CAJC,BOJ, Nejlepší mladý pes.
Ve stejné třídě byla další naše štěňata. Chaco získal ocenění Výborná 2 a Chiko Výborná 4. Oba jsou ze spojení Michie a Aimi, kteří mají také v současné době další společná štěňátka.

Také naše shibinky byly docela úspěšné – Michie získal ocenění V2, Res. CAC v třídě šampionů a Hiki V1 ve třídě veteránů. Také ještě získala velmi významné ocenění – nejlepší dospělá fena, přesto že je již veteránka.

Březen 2016

23.3.2016 v 23:06

Další fotografie jsou dostupná na dole uvedeném odkazu.

BŘEZEN 2016
A máme tady březen a sním i loučení s našimi štěňátky. V prvním březnovém týdnu nám všechna odešla k novým „páníčkům“. DAISHA je trochu hledala, ale zvládla to dobře.
V březnu jako již tradičně je výstava Shiba klubu v Mladé Boleslavi. Tentokrát jsme se chtěli jen jet podívat, protože naši miláčci nebyli zrovna ve výstavní kondici – MIČI i AIMI línají, Daisha je po štěňátkách a tak jen naše veteránka Hiki je v dobré kondici. Ale pak jsme se dozvěděli, že na výstavě budou naše štěňata z předchozích vrhů a tak jsme nakonec MIČIHO, AIMI a HIKI přihlásili. Výstava pro nás dopadla podle očekávání – MIČI hodnocení výborné, AIMI také. HIKI se zachovala jako stará „dáma“ a vyhrála BOV a tímto hodnocením získala titul Český veterán šampion.
Ale naše štěňata se na výstavě „pochlapila“.
Ve třídě dorostu psů soutěžili CHACO a CHIKO a oba kluci si vedli výborně. CHIKO získal ocenění VN1 – velmi nadějný 1 a CHACO VN2 – velmi nadějný 2. Ve třídě mladých byl JUKO (psí kluk se spojení náš MIČI a fenka DARLING of Czechs country chovatelky Jany Halbršátové) nejlepší a získal ocenění V1 CAJC. V mezitřídě soutěžil ENZO a také vyhrál – ocenění V1, CAC.
Ve fenečkách soutěžila ISHIKO a byla ohodnocena N – nadějná.
Na svodu psů se představil náš MIČI, ENZO a černý AKIO bráška AIMI.
Ve třídě rodičů se předvedli HIKI s BANZAYEM se svými potomky AIMI a AKIEM.
MIČI a AIMI se svými kluky CHACEM, CHIKEM a ENZEM.
A MIČI ten zde měl „dětí“ nejvíce – CHACO, CHICO, JUKI, ENZO a fenečku ISHIKO od DAISHI, která jediná na výstavě scházela.
Takže výstava nakonec pro nás dopadla velmi dobře.
Všem našim štěňátkům moc a moc G R A T U L U J E M E k úspěchu a doufáme, že budou takto pokračovat úspěšně na výstavách i nadále.
Děkujeme všem za společné velmi pěkné představení jako rodina.

Fotografie z 22. Klubové výstavy konané dne 19.3.2016 v Mladé Boleslavi.
Velká gratulace všem našim štěňatům, která se této výstavy zúčastnila a byla na této výstavě velmi úspěšná.

Přístup k fotografiím – stáhnou chcete-li z
http://www.zonerama.com/Link/Album/1271272