Dne 8.10.2012 se naší Hiki narodila štěňátka. Je jich pět. Čtyři psí holčičiky a jeden psí kluk. Dvě fenečky jsou po tatínkovi černé. Ostatní štěňátka budou zlaté nebo sezamové barvy.V současné době jsou jim už tři týdny. Naše štěňátka se mají čile k světu – koukají, začínají lézt. Mají cca třičtvrtě kila. Byli také na první prohlídce u pana doktora a dostali prvn ídávku odčervovací  pasty. Hiki je zatím bez problémů uživí, takže nemusíme přikrmovat.

Zhruba v jednom měsíci jsme začali štěňátka přikrmovat sušeným mlékem pro štěňátka.  A namočenými rozmixovanými granulemi. Štěňátka si  velmi rychle na novou stravu zvykla. Začala také pomalu chodit ven a snaží se venčit venku. Jsou to šikovná štěňátka.

Na konci listopadu tedy 25.11.2012 nás byl opět navštívit pan veterinář a štěňátka prvně naočkoval a dal jim čipy.

A začátkem prosince už naše štěňátka postupně odjela0 do nových rodin. První odjela DAIJI do Třeboně. Druhá odjela DAIKO do Tanvaldu. Třetí od nás odjel pejsek DAICHI HACHIKO do Solnice a poslední odjela druhá černá fenečka DAINI do Lhotek u Náchoda. Všechna štěňátka v pořádku dojela do svých nových domovů a velmi dobře a brzy si tam zvykla.

Poslední černá fenečka DAISHA zůstala u nás. Tak uvidíme, co nám z ní vyroste za šampionku.

.