Dne 31.07.2013 se AIMI  narodila štěňátka.  Jsou čtyři – tři kluci a jedna holčička. Vrh to byl velmi vyrovnaný. Štěňátka se od počátku měla velmi čile k světu. Aimi se o ně vzorně starala. Do jednoho měsíce jsme je nemuseli přikrmovat Aimi měla dostatek mléka.

Po měsíci jsme začali štěňátka přikrmovat sušeným mlékem pro štěňátka. A namočenými rozmačkanými granulemi. Štěňátka si velmi rychle na novou stravu zvykla. Začala také pomalu chodit ven a snaží se venčit venku. Jsou to šikovná štěňátka.

V prvním týdnu přijel pan doktor zkontrolovat štěňátka – velmi se mu líbila. Štěňátka jsme v druhém, čtvrtém a šestém týdnu odčervili.  Začátkem měsíce září tedy 11.9. přijel opět pan doktor a štěňátka prohlédl, naočkoval a načipoval.

A pak se již štěňátka začal pomalu rozjíždět do nových domovů k novým páníčkům. Nejdříve odjel  pejek EICHIRO do Prahy, pak další dva kluci ENZO a ENSHU do Tetína u Berouna a naposled fenečka ETSUKO. Ta měla nejdelší cestu – jela na Klubovou výstavu do Řásné a odtud s novými páníčky až na Slovensko do obce Vieska. Všechna štěňátka v pořádku dojela do svých nových domovů.

Máme od jejich nových páníčků o nich velmi dobré zprávy, že se všichni dobře sžili s novými rodinami a dobře prospívají. Máme i spoustu fotek, které se budeme snažit umístit na naše www stránky.

Pejska ENSHU jsme byli navštívit – je z něj docela „velký“ a velmi živý kluk.

Odpovědět