Tři dny po Aimi se také Hiki narodila štěňátka – 3.8.2013. Bylo jich pět. Dva kluci a tři psí holčičiky. První fenečka, co se narodila byla trochu menší než ostatní, ale celý vrh se měl od počátku velmi čile k světu. Hiki je už zkušená „mamina“ a vzorně se o ně starala. Do jednoho měsíce stejně jako u Aimi jsme je nemuseli přikrmovat Hiki měla dostatek mléka.

Po měsíci jsme začali štěňátka přikrmovat sušeným mlékem pro štěňátka. A namočenými rozmačkanými granulemi. Štěňátka si velmi rychle na novou stravu zvykla. Také tato štěňátka  začala brzy chodit ven na zahradu, kde si pěkně hrála a venčila se. Jsou to šikovná štěňátka.

Také na tato štěňátka se přijel podívat  pan doktor. Byl s nimi spokojený. Štěňátka jsme v druhém, čtvrtém a šestém týdnu odčervili.  V polovině měsíce září tedy 16.9.  přijel opět pan doktor a štěňátka prohlédl, naočkoval a načipoval.

A pak se již štěňátka začal pomalu rozjíždět do nových domovů k novým páníčkům. Nejdříve nám odjel pejsek FUJI do Příbrami. Další se k novým páníčkům vydala fenečka FUJITA ta nejela daleko jen do Prahy. To druhá nejmenší, ale nejživější fenečka FUMIKO to měla trochu dál až do Hradce Králového. A úplně nejdál to měla do nového domova fenečka FUKUOKA ta jela až do Staré Turé na Slovensko. A poslední nás opustil pejsek FUTEKI-TENGO do Horních Počernic.

Máme od jejich nových páníčků o nich velmi dobré zprávy, že se všichni dobře sžili s novými rodinami a dobře prospívají. Máme i spoustu fotek, které se budeme snažit umístit na naše www stránky.

S fenečkou FUJITO jsme se potkali na výstavě v Praze a myslím, že ze všech šibinek na výstavě měla největší úspěch tato malá psí holčička,

Odpovědět