20. února 2014 odpoledne začala být Aimi neklidná – běhala ven, silně dýchala a pořád pila. A ve 20.30  se jí narodil první šibí kluk, o půl hodinu později holčička a čtvrt hodiny po ní přišel na svět další kluk a půl hodiny po něm poslední kluk. Celý vrh byl vyrovnaný. Aimi to zvládla na jedničku. Vzorně se o štěňátka stará a ty pěkně přibývají na váze. Už se na ně byl podívat i pan veterinář. Řekl, že štěňátka jsou moc pěkná a Aimi vzorná máma.

Naše štěňátka se mají čile „k světu“. Už se umí sami nakrmit, i když jim Aimi ještě dává mlíčko. Pěkně „lumpačí“ venku na zahradě. Škoda, že je ještě zima a nemohu být na zahradě celý den – doma v ohrádce se jim moc nelíbí.

Blíží se Velikonoce a štěňátka se chystají k novým páníčkům. Štěňátka navštívil pan veterinář – naočkoval je, načipoval a prohlédl. Byl s jejich vývojem spokojen. První nám odešel Gucci do Ústí nad Labem – jeho noví malý „páníček“ ho dostal k narozeninám. Ten samí den odešel Goro. A tak nám do Velikonoc zbyla dvě štěňátka. O sobotu velikonoční si přijeli noví páníčci pro Gin – ta bude bydlet v Horních Počernicích, kde již bydlí pejsek z předchozího vrhu od Hikinky. A poslední odešel ten samý den Gary do Prahy.

Odpovědět