11. klubová výstava Shiba Klubu, Mladá Boleslav, 27.3.2010,
rozhodčí: Ludmila Pavlíková

PSI

Psi – třída štěňat:
VN1, Nej.štěně
Aki Asahi Japanaki* 4.10.2009
O: Kuroi Ojisama Tajgeta
M: Cheila od Cidliny CH: MUDr. Andrea Stalmachová
M: JUDr. Eva Hodačová a MUDr. Štěpán Hodač, MBA

Psi – třída dorostu:
VN1, Nej.dorost
Montaro Hnědá tvrz * 7.7.2009
O: Aratorn Siwash Legend Hannibal
M: Kuzusa Aka Hnědá tvrz CH: Petr Říčař
M: Martina Machová

Psi – třída mladých:
V1, CAJC, KV mladých, Nej.junior
Caigo Coro Prima Nova * 30.4.2009
O: Banzai del Monte de Haya
M: Darling of Czech´s Country CH: Jana Svobodová
M: Jaroslav Hladílek

V2
I´Chiban Saico Hvězda Hané * 27.3.2009
O: Eico od Cidliny
M: Tanami Prima Nova CH: Alena Stejskalová
M: Jiří Nohel

V3
Akio del Monte de Haya Victoria * 25.6.2009
O: Banzai del Monte de Haya
M: Hiraka del Monte de Haya CH: Ing. Pavel Charvát
M: Miroslav Kaplan

V4
Urayamashii z Helfštýnského panství * 20.6.2009
O: Kazakoshi no Rikikaze go Yokohama Atsumi
M: Kazakoshi no Kurotsubaki go Yokohama Atsumi CH: Mgr. Radmila Hošťálková
M: Mgr. Radmila Hošťálková

V
Benji z Neštěmických strání * 18.2.2009
O: F´Akio Saico Hvězda Hané
M: Amanda of Czech´s Country CH: Bc. Marie Pacovská
M: Bc. Marie Pacovská

V
Katsuryu del Monte de Haya * 6.1.2009
O: Haruki Go Iyo Hinode Kensha
M: Ajka Green Diamond CH: Ing. Hana Petrusová
M: MVDr. Fr. Pochobradský

V
Naito Aka Czech Jakobín* 20.2.2009
O: Ranchlake´s Aka Sachi
M: Chiko Czech Jakobín CH: Ing. Hana Blatoňová
M: MUDr. Andrea Stalmachová

Psi – mezitřída:
V1
Biukim Prima Nova * 29.9.2008
O: Genji Go Banzai Island Star
M: Darling of Czech´s Country CH: Jana Svobodová
M: Jaroslava Kubešová

VD2
Copperdots Yama Hito * 30.5.2008
O: Copperdots Grothoichiro
M: Copperdots Hikari CH: D.D.Smiley (USA)
M: Mgr. Radmila Hošťálková

VD3
Awarigal z Deštné hory * 7.9.2008
O: Banzai del Monte de Haya
M: Izuki Hnědá tvrz CH: Stanislav Süsser
M: Stanislav Süsser

Psi – třída otevřená:
V1
Criss Gama – Gold * 22.11.2007
O: Rippa-na Tobimasu
M: Vadatsumi del Monte de Haya CH: Milan Pardy
M: Martina Kotrčová

V2
Cody Ischinomaki * 31.7.2007
O: Rippa-na Tobimasu
M: Baileys Ischinomaki CH: Jana Kopuncová
M: Radek Kordas

Psi – třída šampionů:
V1, CAC, KV
Ch. Earl of Czech´s Country * 1.8.2006
O: Saijoto´s Genji Taka Go
M: Princezna Prima Nova CH: Jarmila Hyková
M: Ing. Václav Srb

V2, R.CAC
Ch. Fallscreek´s Akira Bi* 13.6.2006
O: Ginsei No Kenshi Go Ginseisou
M: Fallscreek´s Dark Angel CH: Tina L.King (USA)
M: Ing. Hana Blatoňová

V3
Ch. Hirohito del Monte de Haya* 14.9.2006
O: Mara-Shimas Kuro Ryu Enzo
M: Yuyakehime del Monte de Haya CH: Ing. Hana Petrusová
M: Petra Malachtová

Psi – třída veteránů:
V1, Nej.veterán
Ch. Saijoto´s Genji Taka Go * 21.6.1997
O: Dragon House Musuko Go
M: Taichung Promishes CH: Sorensen + Lassen (SW)
M: Mgr. Radka Kaiprová

V2
Ch. Beni Yubari Hnědá Tvrz* 15.8.2001
O: Rippa-na Tobimasu
M: Pavlik´s Taketoyo CH: Petr Říčař
M: Romana Hrabáková

FENY

Feny – třída štěňat:
VN1, Nej.štěně
Aibo Kuro Japanaki * 4.10.2009
O: Kuroi Ojisama Tajgeta
M: Cheila od Cidliny CH: MUDr. Andrea Stalmachová
M: MUDr. Andrea Stalmachová

VN2
Baara Koro z Deštné hory * 7.10.2009
O: Coyco Koro Hnědá tvrz
M: Izuki Hnědá tvrz CH: Stanislav Süsser
M: Jindřich Votava

VN3
Chikara Suki Island Star * 28.10.2009
O: Genji Go Banzai Island Star
M: Lin Aka Czech Jakobín CH: Ing. Oldřich Entler
M: Eva Hrabcová

Feny – třída dorostu:
VN1, Nej.dorost
Momoko Hnědá tvrz * 7.7.2009
O: Aratorn Siwash Legend Hannibal
M: Kuzusa Aka Hnědá tvrz CH: Petr Říčař
M: David Pianezzer

VN2
C´Kuroyuri Jenny Zátoka snů* 22.9.2009
O: Beni Yubari Hnědá tvrz
M: Bryonia z Zakatka Izi CH: Romana Hrabáková
M: Pavla Lancingerová

Feny – třída mladých:
V1, CAJC, KV mladých
Aimi del Monte de Haya Victoria * 25.6.2009
O: Banzai del Monte de Haya
M: Hiraka del Monte de Haya CH: Ing. Pavel Charvát
M: Ing. Pavel Charvát

VD2
I´Rihi Saico Hvězda Hané
* 27.3.2009
O: Eico od Cidliny
M: Tanami Prima Nova CH: Alena Stejskalová
M: Marie Štumbauerová

VD3
Kinsei del Monte de Haya * 6.1.2009
O: Haruki Go Iyo Hinode Kensha
M: Ajka Green Diamond CH: Ing. Hana Petrusová
M: Mgr. Radmila Hošťálková

Feny – mezitřída:
V1, CAC
Cita z Nového Dvora* 13.4.2008
O: Amigo od Cidliny
M: Azuki ze Země Ainů CH: Jaroslava Křížová
M: Jan Vrba

V2, R.CAC
Banira Prima Nova * 29.9.2008
O: Genji Go Banzai Island Star
M: Darling of Czech´s Country CH: Jana Svobodová
M: Ing. Lenka Týčová

V3
Cety z Nového Dvora * 13.4.2008
O: Amigo od Cidliny
M: Azuki ze Země Ainů CH: Jaroslava Křížová
M: Zdeňka Hejkalová

V4
Bibi Luci Zátoka snů * 15.4.2008
O: Beni Yubari Hnědá tvrz
M: Bryonia z Zakatka Izi CH: Romana Hrabáková
M: Jindra Hradiská

Feny – třída otevřená:
V1, CAC, KV, BOB
Ai Go Tousousakurasou * 21.7.2006
O: Santetsu Go Ishizaki Shimizusou
M: Aikyou No Maiko Go Aikyousou CH: Minoru Kobayashi Katorioshi (JP)
M: MUDr. Eva Syslová

V2, R.CAC
Wasabi od Vlčího jezera * 13.3.2008
O: Akashi Hibashira Ken´s
M: Jokojama od Vlčího jezera CH: Dagmar Nešněrová
M: Dagmar Nešněrová

V3
Pikaichi Roal * 31.10.2007
O: Sunamie
M: Miryoku Tajgeta CH: Tomasz Plaza (PL)
M: Edita Opluštilová

V4
Cira of Czech´s Country * 4.3.2005
O: Saioto´s Genji Taka Go
M: Aiko of Czech´s Country CH: Jarmila Hyková
M: Ing. Petr Hasman

V
Arika Zátoka snů * 25.7.2007
O: Beni Yubari Hnědá tvrz
M: Bryonia z Zakatka Izi CH: Romana Hrabáková
M: Romana Hrabáková

V
Cheila od Cidliny * 23.8.2004
O: Ranchlake´s Estate Reserve
M: Eymee od Cidliny CH: Pavla Balajková
M: MUDr. Andrea Stalmachová

V
Lin Aka Czech Jakobín * 17.11.2007
O: Ranchlake´s Aka Sachi
M: Boa Mara-Shimas Hnědá Tvrz CH: Ing. Hana Blatoňová
M: Eva Hrabcová

Feny – třída šampionů:
V1, CAC
Ch. Hanah Ran Island Star * 13.4.2008
O: Banzai del Monte de Haya
M: Bijin Ran Island Star CH: Ing. Oldřich Entler
M: Zdenka a Oldřich Entlerovi

Feny – třída veteránů:
V1
Biukima Ran Island Star * 7.1.2002
O: Princ del Monte de Haya
M: Ran del Monte de Haya CH: Ing. Oldřich Entler
M: Kateřina Pražáková

Výsledky převzaty od: Šárka Dubjáková a Zdenka Entlerová

Odpovědět