AIMI – třída šampiónů V1 CAC

AKIO – třída otevřená V2 Res. CAC

ASHIRI IRIS – třída otevřená V2 Res. CAC

ARISY – třída mladých V3

– GRATULUJEME všem našim „šibinkám“ byli výborné!!!

Fotografie na konci textu.

A je tu začátek září a s ním i Speciální výstava Shiba klubu. Tentokrát v Řásné u Telče. Je tam moc pěkný areál a navíc vyšlo perfektně počasí. Do poslední chvíle jsme nevěděli, jestli pojedeme s Aimi nebo ne. Bude mít štěňátka a  tak jsme nevěděli jestli to zvládne v pořádku. Po konzultaci s naší paní předsedkyní jsme přeci jenom v sobotu vyrazili. Stavěli jsme se v Praze pro Martina s Arčím. V sobotu byl členská schůze, potkali jsme se po delší době s ostatními chovateli, popovídali si, vykoupali se v rybníku. A v neděli byla výstava. Na začátku výstavy, protože splnila podmínky na udělení titulu Šampión Shiba klubu, dostala Aimi pohár. Je to výborný výsledek, protože Aimi jsou teprve dva roky a již získala tento titul mezi „dospělými“. A pak už začala výstava. Z našich odchovů první přijel černý bráška Aimi Akio a její sestřička Ashiri Iris z Opavy. Byla zde na výstavě také Ariska – štěňátko z našeho druhého vrhu. Když jsme jí viděli úplně nám připomněla Hiki v jejím věku. Nejdříve se ve výstavním kruhu představil Akio – ve velmi silné konkurenciv otevřené třídě získal V2 Res. CAC  – výborný výsledek! A pak už šli fenečky. Nejdříve naše malá Ariska v silně obsazené třídě mladých získala ohodnocení V3, vzhledem k tomu, že byla nejmladší je to pro začátek velmi dobrý výsledek. Takto začínala na výstavě Shiba klubu i její matka Hiki a nakonec získala titul Inter šampión. Ve třídě otevřené se představila Ashiri Iris byla prakticky na první výstavě se svým mladým vystavovatelem a dopadla také velmi dobře – V2, Res. CAC. Ve třídě šampiónů Aimi vyhrála. O titul nejlepší fena prohrála s černou fenkou Edity Opluštilové. Editě gratulujeme.

Ve třídě šampiónů mezi pejsky vyhrál Yusei Go Shunyou z Polska se kterým by měla mít Aimi štěňátka. Tento velmi pěkný pejsek také vyhrál celou Speciální výstavu Shiba klubu.

Takže myslíme, že pro naší chovatelskou stanici tato Speciální výstava dopadla velmi, velmi dobře. Doufáme, že naše štěňátka budou ve výstavách pokračovat a budou mít ještě lepší výsledky.

Odpovědět